Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Марйка и Иванчо

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
MoDa
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
MoDa


Брой мнения : 227
Registration date : 11.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 2:26 pm

е тия са ми лубимите
Върнете се в началото Go down
MoDa
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
MoDa


Брой мнения : 227
Registration date : 11.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 2:29 pm

В час по биологя учителят пита:
- С какво се храни поповото прасе?
Иванчо отговаря:
- Дали е на попа или нашето - все с помия ще се храни.
Върнете се в началото Go down
MoDa
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
MoDa


Брой мнения : 227
Registration date : 11.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 2:32 pm

На урок по аритметика питат Иванчо:
- Колко е 4 плюс 8?
- 15.
- А 12 плюс 7?
- 28.
- Малко странно смяташ. А какво работи баща ти?
- Келнер.
(Извот:зависи според клиента)
Върнете се в началото Go down
MoDa
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
MoDa


Брой мнения : 227
Registration date : 11.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 2:33 pm

В детската градина учителката кара децата да броят. Стоянчо:
- Едно, две, три, четири...
Гошко:
- ... пет, шест, седем, осем...
Иванчо:
- ... девет, десет, вале, дама, поп...
Върнете се в началото Go down
MoDa
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
MoDa


Брой мнения : 227
Registration date : 11.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 2:40 pm

Майката пита Иванчо:
- Защо плачеш?
- Сънувах, че училището е изгоряло.
- Не плачи де, това е само сън!
- Плача точно за това...
-----------------------------------------------------------------------------------------
- Иванчо! На родителската среща учителя по физкултура се оплака, че дисциплината ти куца. Реагира ли на тази забележка?
- Реагирах. Сега учителят куца!
-----------------------------------------------------------------------------------------
Иванчо влиза в час, връщайки се с изваден зъб от зъболекарския кабинет.
- Иване, къде беше? - пита учителката.
- При зъболекария.
- И? Боли ли те?
- Не знам, зъбът остана при зъболекаря!
-----------------------------------------------------------------------------------------
Върнете се в началото Go down
Come to me
...АкТиВеН...
...АкТиВеН...
Come to me


Брой мнения : 107
Registration date : 03.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 12:05 pm

Урок по геометрия. - Иванчо, нарисувай на дъската ромб. Иванчо рисува. - Сега докажи, че това е ромб. - Честна пионерска, кълна се в майка си и баща си че е ромб!
Върнете се в началото Go down
Come to me
...АкТиВеН...
...АкТиВеН...
Come to me


Брой мнения : 107
Registration date : 03.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 12:06 pm

Иванчо пита баща си: - Тате, твойте очила колко пъти увеличават? - Три пъти. - Добре тогава ето ти бележника ми.
Върнете се в началото Go down
Come to me
...АкТиВеН...
...АкТиВеН...
Come to me


Брой мнения : 107
Registration date : 03.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 12:06 pm

Учителката иска от децата да кажат дума с буквата "К". Иванчо скача от чина и вика: - Козунак! - Браво, Иванчо - отвръща учителката. - Страхувах се да не изречеш нещо мръсно. Кажи сега какво представлва козунакът? - Той е обратното на кура. Курът го пъхаш корав и го вадиш мек. А козунакът го пъхаш мек и го вадиш корав.
Върнете се в началото Go down
Come to me
...АкТиВеН...
...АкТиВеН...
Come to me


Брой мнения : 107
Registration date : 03.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 12:07 pm

Иванчо написал на дъската "путка". Щом влязла учителката, веднага попитала кой го е написал. Никой не отговорил, и тогава тя накарала класа, (от 35 ученика) да напише същото за да сравни почерка. Установила че е Иванчо, и за наказание го накарала да оближе дъската. Тръгнал Иванчо да се мие и го среща директора: - Иванчо, защо си такъв бял, да не си болен? - А ти какво си мислиш, че е лесно да излижеш 35 путки...
Върнете се в началото Go down
Come to me
...АкТиВеН...
...АкТиВеН...
Come to me


Брой мнения : 107
Registration date : 03.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 12:08 pm

Учителката пита Иванчo: - Защо сутрин има роса? Ивaнчо: - Защото Земята се върти и се изпотявa.
Върнете се в началото Go down
cool94
...АкТиВеН...
...АкТиВеН...
cool94


Брой мнения : 144
Age : 29
Registration date : 14.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 9:06 pm

MoDa написа:
kkkis написа:
tupooooooo
тъп си ти
Двама т..и се обиждат!ХаХаХа!
Върнете се в началото Go down
MoDa
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
MoDa


Брой мнения : 227
Registration date : 11.06.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 1:07 pm

cool94 написа:
MoDa написа:
kkkis написа:
tupooooooo
тъп си ти
Двама т..и се обиждат!ХаХаХа!
cool49 кои си ти ве да те еба tupsi
Върнете се в началото Go down
petar
Модератор
Модератор
petar


Брой мнения : 142
Age : 29
Registration date : 02.09.2007

Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 8:58 pm

Учителката по биология разказва: - Къртицата всеки ден изяжда храна, равно на собственото си тегло! Иванчо пита: - А къртицата откъде знае колко точно тежи?

Малкият Иванчо постоянно тормози майка си с въпроси и накрая на нея й писва и му казва: - Ако продължиш така, ще се изнервя, ще се разболея, ще дойде доктора, няма да може да ми помогне и ще умра... - И после какво ще стане? - Ще ме погребат и няма да ме има вече. - А как ще те погребат? - Ами така - идва черната катафалка и ме отнася към гробищата. - А аз ще може ли да седна на предната седалка до шофьора?

Иванчо пита майка си: - Мамо, от къде се светва лампата? - От където се изгася.

Учителката пита Иванчо: - Иванчо, защо първо виждаме светлината, а после чуваме звука? - Ами... защото очите са по-напред от ушите!

Иванчо се прибира вкъщи: - Мамо, мирише вкусно! Какво готвиш? - Нищо, гладя накапаната ти тениска!

Иванчо влиза в час, връщайки се с изваден зъб от зъболекарския кабинет. - Иване, къде беше? - пита учителката. - При зъболекария. - И? Боли ли те? - Не знам, зъбът остана при зъболекаря!

- Иванчо, какво се получава от овцата? - Вълна, естествено. - А какво правим от вълната? - Не знам, госпожо. - Е, как не знаеш? От какво ти е направено палтото? - От палтото на тати.

Иванчо към баща си: - Тате, класната те вика в училище. - Защо? - пита таткото. - Не знам, не съм я виждал от месец!

Учителката задава на децата, да напишат съчинение на тема "Какво ще направя, ако имам един милион". "Ще нахраня всички бездомни кучета" - мисли си Марийка. "Ще помогна на пенсионерите" - пише Гошко. "Ще построя голям балон и ще дам на всички да се повозят на него" - мечтае си Танчето. Учителката върви между чиновете и изведнъж вижда Иванчо седи и зяпа през прозореца. - Ти що не пишеш, бе, Иване? - Да не съм луд? Имам един милион и ще седна да работя нещо....

Учителката пита: - Деца, от кой зеленчук ни текат сълзи? Иванчо вдига ръка: - От картофите, госпожо! - Как така от картофите? От лука, Иванчо! - Госпожо, вас никога ли не са ви уцелвали с картоф по главата?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Марйка и Иванчо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Марйка и Иванчо   Марйка и Иванчо Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Марйка и Иванчо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ^ВИЦОВЕ^-
Идете на: